Menu

Volný čas

Stezka v oblacích
 

Vyhlídková kontrukce nad obcí Dolní Morava. Stezka dosahuje výšky 55 metrů a nabízí dokonalý rozhled na obec Dolní Morava a její okolí z nadmořské výšky 1 116 m. n. n.  Pokud patříte mezi ty odvážnější, můžete při cestě dolů využít i 100 metrů dlouhý tobogán.

Mezi další atrakce zde patří také tzv. rukáv - konstrukce tvořena hustou sítí, která je určena k prolezení z jednoho patra lávky do druhého. Návštěvníci mohou využít odpočinkovou síť pro relaxaci před nebo po výstupu na stezku.

Více informací naleznete zde.

Relax a sport resort Dolní Morava
 

Středisko relax a sport resort s celoročním provozem nabízí širokou škálu sportovních a rekreačních aktivit.

Návštěvníci mohou vyzkoušet:

  • Lanový park
  • Mamutíkův vodní park
  • Cyklo a pěší trasy
  • Frisbee golf park
  • Šlapací káry

A další... Více informací naleznete zde.

Adrenalin park
 

Lanový park
Je součástí Horského resortu Dolní Morava. Nabízí 5 tras různých obtížností obsahující trasy pro začátečníky až po lanové experty. Pro ty nejmenší návštěvníky nabízí rovněž speciální dětský okruh.

Adrenalinová věž
Věž o výšce 14 metrů poskytuje několik atrakcí pro horolezecké nadšence. Návštěvníci mohou vyzkoušet horolezeckou stěnu, lanovku a obří 13m vysokou houpačku Double Big Swing.

 

Trail Park Dolní Morava

 

Ideální vyžití zejména pro nadšence do cyklistiky. Trail park, který je součástí resortu Dolní Morava, nabízí několik tras s různými úrovněmi obtížnosti, od tras pro začátečníky po velmi obtížné trasy pro expertní bikery.

Díky rozmanitosti obtížnosti tras nabízí trail park zábavu nejen pro děti, ale i pro vyznavače adrenalinových sportů.

Více informací naleznete zde.

 

 

Ski areál Větrný Vrch
 

V zimní sezóně můžete navštívit Skiareál Větrný Vrch, který se nachází pouhých 50 metrů cesty od apartmánů. Areál je situován v nadmořské výšce 670 - 810 m.n.m. Součástí areálu jsou dva vleky a tři modré sjezdovky ideální pro lyžaře, snowboardisty, ale také rodiny s dětmi.

V nesposlední řadě můžete navštívit také snowpark a speciální crossovou trať, na které trénovala a závodila řada českých reprezentantů.

Více informací naleznete zde.